Lajmi i fundit: Një i moshuar goditet me veturë në Gjilan, është në gjendje të rëndë (Foto)
Lajmi i fundit: Një i moshuar goditet me veturë në Gjilan, është në gjendje të rëndë (Foto)
25.04.2016 | 22:57
Në orët e mbrëmjes, në rrugën Gjilan-Ferizaj, afër pompës së benzinës “Shaqa” një person
OJQ “Anamorava” me vërejtje serioze për kryesuesen e Kuvendit
OJQ “Anamorava” me vërejtje serioze për kryesuesen e Kuvendit
25.04.2016 | 22:50
Kryesuesja aktuale e Kuvendit të Komunës, fare nuk ka ndërmarr asnjë veprim për zbatimin
Hetime ndaj drejtorit të spitalit të Gjilanit
Hetime ndaj drejtorit të spitalit të Gjilanit
25.04.2016 | 22:38
Prokuroria në Gjilan ka nisur hetimet ndaj drejtorit të spitalit në këtë qytet.Drejtori,
Kosova e Shqipëria bashkohen në Evropian me kërkesë të FSHF-së
Shqipëria ka një shans të artë për kualifikim
Kjo foto e këtij shqiptari po “çmend” Serbinë dhe Greqinë
Hidhet shorti Shqipërisë. Luajmë kundër Francës, Rumanisë dhe ndeshjen e parë me Zvicrën
Alonso flet rreth rikthimit te mundshëm te Liverpooli
Himni i Kosovës intonohet për herë të parë zyrtarisht në Serbi
Armeni – Shqipëri e trukuar? A rrezikon Shqipëria të përjashtohet nga “Euro 2016”
De Biasi: Nëse në grup na bie Italia, e eliminojmë
President i Federatës Armene: Lojtarët tanë shitën ndeshjen me Shqipërinë!
Serbët: Turqia po na provokon, për Kosovën (Foto)
Austria aplikon për Kosovën, kodi 383 në mars
Austria aplikon për Kosovën, kodi 383 në mars Më 1 janar 2016 Austria aplikon për kodin shtetëror telefonik të Kosovës 383. Kjo për
Fotografitë më të mira në bujqësi
Fotografitë më të mira në bujqësi Fotografia e  Xhemail Shabanit është vlerësuar më e mira në mesin e qindra fotografive që
Mustafa do t’i ftojë gjigantët gjermanë të automobilizmit të investojnë në Kosovë
Mustafa do t’i ftojë gjigantët gjermanë të automobilizmit të investojnë në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka filluar një vizitë zyrtare në landet e
Bankat - me hipoteka për bizneset, sa trefishi i kredisë
Bankat - me hipoteka për bizneset, sa trefishi i kredisë Bizneset vazhdojnë të mbesin sektori më i preferuar i bankave për t’u dhënë kredi. Kjo
iPhone mbret në SHBA, Android në Evropë Ndërsa shifrat e fundit tregojnë se Android është duke fituar pjesë të rëndësishme të tregut në SHBA dhe
Samsung Galaxy S7 Plus shfaqet në pamje 3D Pak ditë më parë u publikuan imazhe 3D të dy telefonëve më të mirë të Samsung, Galaxy S7 dhe S7 Plus me
Zbulim: Li-Fi është 100 herë më i shpejtë se WiFi Li-Fi, është një teknologji e re pa tela që transmeton të dhëna duke përdorur dritën në vend të brezit të
Qytetet e Kosovës njihen si të Kosovës në Facebook Ditë më parë, Lavdi Zymberi kishte nisur një peticion përmes së cilit kërkonte që Facebook t’i njihte qytetet
Shfaqen pamje të reja të Nokia C1 Pamjet e modelit të ardhshëm të liderit të dikurshëm global të telefonave mobil, Nokia C1 janë publikuar edhe
Google zbuloi 11 probleme sigurie me impakt të lartë në Galaxy S6 Edge Google zbuloi se Galaxy S6 Edge kërcënohet nga 11 probleme sigurie të cilat përbëjnë rrezik të lartë për
Kengetarja Gjilanase, lanson kengen e saj te re.
Për të dytin vit radhazi, Aurela Gaçe është shpallur fituese e Festivalit Kënga Magjike. Këtë edicion triumfoi me baladën “Akoma jo”.
Cfare thoshte Hashim Thaçi per uzurpimet ne emer te UÇK-se...
Lajmi i fundit: Një i moshuar goditet me veturë në Gjilan, është në gjendje të rëndë (Foto)
25.04.2016 | 22:57
Në orët e mbrëmjes, në rrugën Gjilan-Ferizaj, afër pompës së benzinës “Shaqa” një person është goditur nga vetura.Dëshmitarë të ngjarjes thonë për Indeksonline se personi është goditur një veturë e
OJQ “Anamorava” me vërejtje serioze për kryesuesen e Kuvendit
25.04.2016 | 22:50
Kryesuesja aktuale e Kuvendit të Komunës, fare nuk ka ndërmarr asnjë veprim për zbatimin e rregullës, e cila parasheh që qytetarët të njoftohen për mbajtjen e mbledhjeve të Kuvendit të Komunës,
Hetime ndaj drejtorit të spitalit të Gjilanit
25.04.2016 | 22:38
Prokuroria në Gjilan ka nisur hetimet ndaj drejtorit të spitalit në këtë qytet.Drejtori, Besim Guda, po hetohet për keqpërdorim të detyrës zyrtare. Këtë e ka konfirmuar për TV ARTA, kryeprokurori i
Kryetari i Preshevës pranohet kundërligjshëm në Universitetin e Gjilanit
16.02.2016 | 21:54
Universiteti i Gjilanit “Kadri Zeka” e ka pranuar me orar të plotë si ligjërues kryetarin e Preshevës, Ragmi Mustafa, shkruan sot Koha Ditore.Sipas zyrtarëve të Universitetit të themeluar në maj të
Agjensioni Kundër Korrupsionit (AKK) i anulon edhe një tender komunës së Gjilanit me porosi nga Amerika
16.02.2016 | 21:47
Agjensioni Kundër Korrupsionit (AKK) kërkon anulimin edhe të një tenderi (i 5-ti me radhë) nga komuna e Gjilanit, me arsyetimin se janë shkelur dispozitat e ligjit të Prokurimit të Kosovës.Sipas AKK,
Prishtinë
Temperature
Tiranë
Temperature
Shkup
Temperature
Imagjinata në funksion
Imagjinata në funksion. Së shpejti pritet të ndodhin këto... në një botë paralele. - SHBA mbështet fuqishëm politikën